česky   slovensky   english   deutsch   français  

Antares a.s.

O nás:

Společnost Antares a.s. patří mezi největší výrobce kancelářských židlí a křesel v České republice. Byla založena v roce 1992 za účelem vytvoření obchodní společnosti zaměřené na oblast kancelářského sedacího nábytku. Již v roce 1993 se však vzhledem k příznivé situaci na trhu z obchodní společnosti stala společnost výrobní, prosperující nejen v rámci České republiky, ale rychle expandující i na zahraniční trhy. Mimo přímý export orientovaný na západoevropské země založil Antares během let 1995 – 2000 dceřiné společnosti na Slovensku, v Maďarsku, Rumunsku a Bulharsku, kterým se podařilo získat významný podíl na trzích střední a východní Evropy. V roce 2000 byly Antares, Antares Eurotrade, Antares Ungheria, Antares Bulgaria a společnost Store ČR, dceřiná společnost ryze obchodního charakteru působící na Českém trhu až do roku 2003, spojeny do struktury holdingového typu.
V současnosti má skupina přes 270 zaměstnanců, pět výrobních závodů, prodejní týmy v sedmi zemích Evropy a její výrobky jsou exportovány do dalších třinácti zemí. Roční produkce přesahuje 1,3 mil. ks židlí a křesel při celkovém obratu 30 mil EUR.

 

Struktura:

Mimo sídlo společnosti disponuje Antares a.s. třemi dalšími výrobními i nevýrobními pobočkami ve středních a východních Čechách:

Běšínov u Kouřimi: výroba kancelářských židlí, balení a spedice, sklad materiálu a hotových výrobků.

Heřmanův Městec: výroba čalouněných koster a hotových kancelářských křesel, výrobků s vyšší přidanou hodnotou, vývoj nových modelů, sklad materiálu.

Kolín: showroom

 

Antares international:


Pobočky: Česká republika, Slovensko, Rumunsko, Bulharsko, Maďarsko, Čína, Srbsko

 

Agenti: Francie, Itálie, Německo, Velká Británie, Polsko

 

Export: Belgie, Moldávie, Estonsko, Rakousko, Švýcarsko, Dánsko, Švédsko, Holandsko, Slovinsko, Španělsko, Chorvatsko

 

Sídlo společnosti
ANTARES a. s.
Národní třída 43, 110 00 Praha 1
antares@antares.cz
www.antares.cz

 

Obchodní, exportní a technické oddělení
ANTARES a. s.
Klejnarská 863, 280 02 Kolín     Street View
Tel: +420 / 321 610 711
Fax: +420 / 321 622 529
antares@antares.cz
www.antares.cz